Vidiniai mokymai – tai individuali mokymų programa, kuri suformuojama specialiai Jūsų SPA ar grožio salonui, ar individualiai grupei. Vienas iš didžiausių šių mokymų privalumų – mokymo programa sudaroma remiantis Jūsų SPA ar grožio salono specifika, išanalizavus esamą situaciją, įvertinus tikslus, planus ir personalo kompetenciją. Jie gali būti organizuojami nepriklausomai nuo SPA ar grožio salono dydžio.
Vidiniai mokymai gali būti skirti: specialistų masažo technikų mokymui; administratorių mokymui; komandos formavimui;   aptarnavimo bei ritualų apmokymams. Ši puiki mokymo forma leidžia kelti darbuotojų kvalifikaciją, gilinti žinias ir būti išskirtiniais. Vidiniai mokymai padeda planuoti išlaidas, skirtas personalo apmokymui, nuolatos sekti personalo kvalifikaciją bei motyvuoti personalą.


Vidiniai mokymai vyksta tokiais etapais:

Mokymo poreikio nustatymas/personalo kompetencijų nustatymas – Mokymo programos sudarymas – Mokymas – Įvertinimas ir grįžtamasis ryšys.

Personalo aptarnavimo mokymai

Personalo aptarnavimo mokymai Šiandien "pirmasis įspūdis" siejamas su personalo elgesiu. Netgi paviršutiniškas svečio kontaktas su viešbučiu formuoja jo nuomonę apie aptarnavimą. Svečiui reikia asmeninio dėmesio, greito aptarnavimo bei personalo...

Plačiau