Kuriantiems kūno, proto, dvasios harmoniją.

ISPADO – tai profesionali masažo mokymų, SPA bei grožio verslo konsultacinė įmonė, pasižyminti aukšta mokymų, paslaugų ir prekių kokybe, dirbanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio rinkose (Rusijoje, Europoje). Sukaupta patirtis profesionalių mokymų/paslaugų srityje leido mums sukurti platų spektrą įvairių mokymų, skirtų tiems, kas nori tobulėti tiek savo išore, tiek vidumi, tiems, kas nori tobulinti savo asmenybę, atrasti save.

Atsiliepimai

Mokymų metu įgijau ne tik techninių įgūdžių veido odos priežiūros srityje, bet ir svarbių asmeninių savybių, tokias kaip komunikacijos ir klientų aptarnavimo įgūdžių. Tai padėjo man pasitikėti savimi ir savo įgūdžiais darbo srityje. Ispado akademija ne tik pasižymi aukštos kokybės mokymo programa, bet ir nuostabiais mokytojais bei profesionaliu požiūriu į mokymąsi. Baigusi kursus čia, patirtis, kurią aš įgijau, viršijo mano lūkesčius.

Raminta

Aš esu be galo laiminga radusi šią dėstytoją! Man labai patinka jos mokymo metodai, kompetencija, bendravimas, jaukumas ir nuoširdumas. Laukiu, kada vėl galėsiu sugrįžti į šios dėstytojos vedamus mokymus! Pats nuoširdžiausias ačiū Jai!

Apie vaikų masažo mokymus

Mokymai labai patiko, buvo naudingi ir išsamūs. Dėstytoja kompetentinga, labai maloniai bendraujanti,puikiai perteikianti žinias. Ačiū visai Ispado komandai ir dėstytojai Aljonai!

Apie vaikų masažo mokymus
Labai noriu padėkoti uz nerealų seminarą. Negaliu dar dabar atsigauti, kaip man patiko.... Kazkas ypatingo.... Ir dar labai norėčiau padėkoti dėstytojui Jurijuj. Per kelias minutes išsprendė, kelis metus, mane kankinusią problemą. Labai keistas jausmas, kai atsikeli ir nebejauti skausmo, kuris kankino kelis metus. Tikras profesionalas, labai šiltas ir ypatingas zmogus. Jei dar yra galimybė, labai labai padėkokit Jam uz mane.
Indrė Urbšienė

Klasikinio masažo kursuose buvo nuostabi ne tik vadovė, bet ir kolektyvas 🙂

Milda Tamulaitienė

Laura Janušonienė - viena iš labai nedaugelio mokytojų, kuri informacija dalinasi su kaupu, žemiškai ir visiems suprantama kalba 🙂 šitai mokytojai meilė liejasi per kraštus ir ne man vienai

Jurgita Brazauskaitė

Labai patiko vaikų masažo mokymai! 10 balų!:)

Goda Zareckė

Puikūs mokymai + puiki mokymų vieta! Geriau tokio pasiūlymo niekur nerasime! Registruokimes nedvejodami!

Marius Jurgelaitis

Didelis ačiū- Laurai Janušonienei už įgytas žinias 🙂 Nuostabi moteris,ir didelės pagarbos verta dėstytoja.

Neringa Kruglova

Kobido mokymai buvo puikus! Ačiū 🙂

Ingrida Skapaitė

Nuostabūs kursai. Labai geras kolektyvas.

Agnė Besarabovienė

Laura Janušonienė šauniausia ir profesionaliausia mokytoja, išmokys kiekvieną aukšto lygio masažo.

Romas Žilius

Dalyvavau Shiatsu masažo mokymuose, likau labai patenkinta. Nuostabi dėstytoja, labai konkrečiai viską paaiškina. Labai dėkinga jai už gautas žinias 🙂

Diana Pakalniskytė Mikutienė

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti Ispado akademijai už suorganizuotus pirmuosius dinaminio teipavimo mokymus. Rekomenduoju visiems, kas dirba su sportininkais bei laikysenos gerinimu.

Eigirdas Špokauskas

Mūsų mokymai

Išsirinkite mokymus pagal jūsų sugebėjimus